Valdinox Grey Pánev s nepřilnavým povrchem, 24 cm

Valdinox Grey Pánev S Nepřilnavým Povrchem, 24 Cm

Valdinox Grey Pánev s nepřilnavým povrchem, 24 cm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bytové doplňky a dekorace
Dodavatel:Valdinox
Cena:669.00 Kč
Valdinox Grey Pánev s nepřilnavým povrchem, 24 cm 4,25 (85%) 24 hodnocení

Při vaření je kromě dovedností a ochoty nesmírně důležité kvalitní nádobí, ve kterém jídlo připravujete. Při správném výběru vytvoří nejen ideální podmínky pro připravovaná jídla, ale bude vám sloužit i dlouho. Nádobí Valdinox Grey je věnováno všem kuchařským nadšencům, kteří se v kuchyni snaží stát skutečnými mistry. Grey je řada zahrnutá do polské značky moderního nádobí Valdinox a je zaměřena na lidi, kteří vaření nepovažují za běžnou rutinu, ale za skutečné kulinářské dobrodružství. Spolehlivé zpracování, moderní design a špičková výrobní technologie je činí téměř dokonalými. Nápadný vnitřní povlak inspirovaný kamenem je nepřilnavý povlak, který účinně zabraňuje ulpívání a připalování potravin. Nádobí Valdinox Grey je vyrobeno kovanou technologií, díky níž je extrémně odolné. Velká a pevná rukojeť umožňuje bezpečné vaření a přenášení hotových pokrmů.Doporučujeme používat dřevěné nebo nylonové kuchyňské doplňky, aby nedošlo k poškození nepřilnavého povlaku.Tloušťka stěny 4 mm, díky tomu se pánev rychle ohřívá a udržuje teplo po dlouhou dobu. Pánev zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla, což zabraňuje deformaci dna.


  • Banquet Culinaria pánev na 4 lívance
    Banquet Culinaria pánev na 4 lívance

    Pánev na 4 lívance je praktickým pomocníkem do každé domácnosti. Urychlí práci a dokonale vytvaruje nejen lívance, ale také vejce či..

    169.00 KčVybavení pro: Pánve V sekci nábytek | bytové doplňky a dekorace | doplňky do kuchyně | vaření je možné objevit valdinox grey pánev s nepřilnavým povrchem, 24 cm!
© 2021 Kontakt