Valdinox Goldberg Pánev s nepřilnavým povrchem, 24 cm

Valdinox Goldberg Pánev S Nepřilnavým Povrchem, 24 Cm

Valdinox Goldberg Pánev s nepřilnavým povrchem, 24 cm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bytové doplňky a dekorace
Dodavatel:Valdinox
Cena:249.00 Kč
Valdinox Goldberg Pánev s nepřilnavým povrchem, 24 cm 3,75 (75%) 25 hodnocení

Při vaření je kromě dovedností a ochoty nesmírně důležité kvalitní nádobí, ve kterém jídlo připravujete. Při správném výběru vytvoří nejen ideální podmínky pro připravovaná jídla, ale bude vám sloužit i dlouho. Nádobí Valdinox Goldberg je věnováno všem kuchařským nadšencům, kteří se v kuchyni snaží stát skutečnými mistry. Goldberg je řada zahrnutá do polské značky moderního nádobí Valdinox a je zaměřena na lidi, kteří vaření nepovažují za běžnou rutinu, ale za skutečné kulinářské dobrodružství. Spolehlivé zpracování, moderní design a spolehlivé výrobní technologie je činí téměř dokonalými. Nápadný vnitřní povlak inspirovaný kamenem je nepřilnavý povlak, který účinně zabraňuje ulpívání a připalování potravin. Nádobí Valdinox Goldberg je vyrobeno kovanou technologií, díky níž je extrémně odolné. Velká a pevná rukojeť umožňuje bezpečné vaření a přenášení hotových pokrmů. Doporučujeme používat dřevěné nebo nylonové kuchyňské doplňky, aby nedošlo k poškození nepřilnavého povlaku.


 • 4Home Pánev na palačinky Granite Brown 24 cm
  4Home Pánev na palačinky Granite Brown 24 cm

  Dokonalé palačinky s elegancí a bez námahy? Jedině s luxusní pánví s mramorovým povrchem z kolekce Granite. Pánev má speciálně..

  299.00 Kč
 • Orava PAN-28 FT
  Orava PAN-28 FT

  Pánev Orava PAN-28 FT s teflonovým povrchem je odolná, nepřilnavá a dobře se čistící. Ergonomická rukojeť je z odolného plastu. Vhodná..

  719.00 KčVybavení pro: Pánve V sekci nábytek | bytové doplňky a dekorace | doplňky do kuchyně | vaření je možné objevit valdinox goldberg pánev s nepřilnavým povrchem, 24 cm!
© 2021 Kontakt