Valdinox Goldberg Kastrol s poklicí, 20 cm

Valdinox Goldberg Kastrol S Poklicí, 20 Cm

Valdinox Goldberg Kastrol s poklicí, 20  cm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bytové doplňky a dekorace
Dodavatel:Valdinox
Cena:429.00 Kč
Valdinox Goldberg Kastrol s poklicí, 20 cm 4,25 (85%) 24 hodnocení

Při vaření je kromě dovedností a ochoty nesmírně důležité kvalitní nádobí, ve kterém jídlo připravujete. Při správném výběru vytvoří nejen ideální podmínky pro připravovaná jídla, ale bude vám sloužit i dlouho. Nádobí Valdinox Goldberg je věnováno všem kuchařským nadšencům, kteří se v kuchyni snaží stát skutečnými mistry. Goldberg je řada zahrnutá do polské značky moderního nádobí Valdinox a je zaměřena na lidi, kteří vaření nepovažují za běžnou rutinu, ale za skutečné kulinářské dobrodružství. Spolehlivé zpracování, moderní design a spolehlivé výrobní technologie je činí téměř dokonalými.Nápadný vnitřní povlak inspirovaný kamenem je nepřilnavý povlak, který účinně zabraňuje ulpívání a připalování potravin. Nádobí Valdinox Goldberg je vyrobeno kovanou technologií, díky níž je extrémně odolné. Velké a pevné rukojeti umožňují bezpečné vaření a přenášení hotových pokrmů. Doporučujeme používat dřevěné nebo nylonové kuchyňské doplňky, aby nedošlo k poškození nepřilnavého povlaku.


  • Orion Tlakový hrnec UPLINE 6 l
    Orion Tlakový hrnec UPLINE 6 l

    Tlakový hrnec UPLINE z kvalitní nerezové oceli se sendvičovým dnem s termoakumulačními vlastnostmi. Hrnec je vhodný na všechny typy..

    1879.00 KčVybavení pro: Hrnce V sekci nábytek | bytové doplňky a dekorace | doplňky do kuchyně | vaření je možné objevit valdinox goldberg kastrol s poklicí, 20 cm!
© 2021 Kontakt