Tescoma Tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks

Tescoma Tvořítka Na Zmrzlinu BAMBINI, 6 Ks

Tescoma Tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bytové doplňky a dekorace
Dodavatel:Tescoma
Cena:199.00 Kč
Tescoma Tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks 5 (100%) 17 hodnocení

Vyrobte si domácí zmrzlinu bez přebytečných sladidel a konzervantů. Tvořítka na zmrzlinu BAMBINI značky Tescoma - snadno s nimi zvládnete přípravu domácí zmrzliny vyrobené z ověřených surovin.Tvořítka lze navzájem spojit a rozpojit. Spojená tvořítka pohodlně naplníte zmrzlinovou směsí podle přiložených receptů a dáte zamrazit. Hotovou zmrzlinu můžete rozpojením tvořítek snadno odebírat z mrazničky po jednom nebo více tvořítkách.Pokud zmrzlina v horkém létě taje, nestéká přes okraj držátka, ale zůstává zachycena v jeho přesahujícím okraji. Ruce i oblečení dětí zůstanou čisté! Návod s recepty uvnitř balení. Záruka 3 roky. Vhodné do myčky nádobí.


 • Tescoma Mini tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks
  Tescoma Mini tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks

  Snadno s nimi zvládnete přípravu domácí zmrzliny vyrobené z ověřených surovin.Tvořítka BAMBINI lze navzájem spojit a rozpojit...

  169.00 Kč
 • Guzzanti GZ 705
  Guzzanti GZ 705

  Máte-li rádi jogurty nebo výrobky s jogurtem a chcete navíc ušetřit, právě pro vás je vhodný tento jogurtovač.Technické..

  739.00 Kč
 • Guzzanti GZ 157 zmrzlinovač
  Guzzanti GZ 157 zmrzlinovač

  Zejména v horkých letních dnech jistě oceníte zmrzlinovač, díky kterému si připravíte výbornou domácí zmrzlinu, ovocný sorbet nebo..

  929.00 Kč
 • Tescoma myDRINK Tvořítko na led, kuličky
  Tescoma myDRINK Tvořítko na led, kuličky

  Tvořítko na led je vynikajícím pomocníkem pro přípravu originálně tvarovaného ledu ve tvaru kuliček. Forma je opatřena vodotěsným..

  299.00 Kč
 • Zásobník na led s víkem Ice, 1 l
  Zásobník na led s víkem Ice, 1 l

  Dvoustěnný zásobník na led je vyrobený z nerezové oceli. Zásobník na kostky ledu je opatřen víkem a sklopným uchem. Vhodný pro domácí..

  199.00 Kč
 • Botti SC-266 jogurtovač Parilla
  Botti SC-266 jogurtovač Parilla

  Přístroj pro výrobu jogurtů Parilla SC-266 značky Botti vám umožní snadno připravit lahodné a zdravé jogurty na několik dní dopředu...

  749.00 KčVybavení pro: Formy na led V sekci nábytek | bytové doplňky a dekorace | doplňky do kuchyně | kuchyňské náčiní je možné objevit tescoma tvořítka na zmrzlinu bambini, 6 ks!
© 2021 Kontakt