Tescoma Mini tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks

Tescoma Mini Tvořítka Na Zmrzlinu BAMBINI, 6 Ks

Tescoma Mini tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bytové doplňky a dekorace
Dodavatel:Tescoma
Cena:169.00 Kč
Tescoma Mini tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks 4,25 (85%) 26 hodnocení

Snadno s nimi zvládnete přípravu domácí zmrzliny vyrobené z ověřených surovin.Tvořítka BAMBINI lze navzájem spojit a rozpojit. Spojená tvořítka pohodlně naplníte zmrzlinovou směsí podle přiložených receptů a dáte zamrazit.  Hotovou zmrzlinou můžete rozpojením tvořítek snadno odebírat z mrazničky po jednom nebo více tvořítkách.Pokud zmrzlina v horkém létě taje, nestéká přes okraj držátka, ale zůstává zachycena v jeho přesahujícím okraji. Ruce i oblečení dětí zůstanou čisté! S recepty pro ovocné, smetanové, čokoládové i jogurtové zmrzliny a ovocné dřeně.


 • Guzzanti GZ 705
  Guzzanti GZ 705

  Máte-li rádi jogurty nebo výrobky s jogurtem a chcete navíc ušetřit, právě pro vás je vhodný tento jogurtovač.Technické..

  739.00 Kč
 • Tvořítko na ledové tyčinky se silikonovým dnem Excellent
  Tvořítko na ledové tyčinky se silikonovým dnem Excellent

  Tvořítko na led je vynikajícím pomocníkem pro přípravu originálně tvarovaného ledu. Díky silikonovému dnu ledové kostky z tvořítka..

  59.00 Kč
 • Guzzanti GZ 157 zmrzlinovač
  Guzzanti GZ 157 zmrzlinovač

  Zejména v horkých letních dnech jistě oceníte zmrzlinovač, díky kterému si připravíte výbornou domácí zmrzlinu, ovocný sorbet nebo..

  929.00 KčVybavení pro: Formy na led V sekci nábytek | bytové doplňky a dekorace | doplňky do kuchyně | kuchyňské náčiní je možné objevit tescoma mini tvořítka na zmrzlinu bambini, 6 ks!
© 2021 Kontakt