Plastia Pítko pro ptáky Finch, olivová

Plastia Pítko Pro Ptáky Finch, Olivová

Plastia Pítko pro ptáky Finch, olivová

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zahradní nábytek
Dodavatel:Plastia
Cena:189.00 Kč
Plastia Pítko pro ptáky Finch, olivová 5 (100%) 25 hodnocení

Exteriérové pítko zaujme moderním designem, který zapadne do každé zahrady, ozdobí balkón nebo terasu. Snadno ho upevníte na kůl nebo tyč, či postavíte na vybrané místo. Umístění je vhodné do volného prostoru ideálně ve stínu. Údržba je velmi jednoduchá – pítko očistíte vodou a obyčejným kartáčkem na ruce, s větším množstvím řas zatočíte roztokem octa v poměru 1 : 9. Pítko díky velikosti slouží pro ptáky v horkých dnech i jako koupátko. Pítko - koupátko je určené nejen ptákům, ale i včelám, motýlům a dalšímu hmyzu, proto doporučujeme vložit do pítka několik oblázků, které pomohou hmyzu dostat se ven. Objem vody je max. 970 ml.


 • Sedák Pomeranč, 40 cm
  Sedák Pomeranč, 40 cm

  Dopřejte si pohodlné šťavnaté posezení! Originální kulatý sedák s motivem Pomeranče, který vypadá jako živý. Oživí každou kuchyni..

  199.00 Kč
 • Plastia Krmítko pro ptáky Domeček, zelená
  Plastia Krmítko pro ptáky Domeček, zelená

  Pojďme vrátit přírodu zpět do lidské blízkosti! Krmítko pro ptáky bude díky svému příjemnému barevnému provedení a hravému..

  299.00 KčVybavení pro: Zahradní slunečníky a doplňky V sekci nábytek | zahradní nábytek je možné objevit plastia pítko pro ptáky finch, olivová!
© 2021 Kontakt