Boretti B101

Boretti B101

Boretti B101

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bytové doplňky a dekorace
Dodavatel:4HOME
Cena:9989.00 Kč
Boretti B101 5 (100%) 18 hodnocení

Elegantní zmrzlinovač prémiové kvality a minimalistického designu značky Boretti. Tělo zmrzlinovače tvoří lakovaná nerezová ocel a horní část přístroje pak zdobí broušená nerezová ocel, podsvícená ovládací tlačítka a podsvícený dobře čitelný LCD displej. Domácí zmrzlinovač s výkoným kompresorem připraví až 2 l čerstvé zmrzliny za 30-60 minut. Samochladící zmrzlinovač automaticky chladí a míchá zmrzlinu dle vybraného programu. Ve zmrzlinovači můžete připravit také dezert z jogurtu, nebo pravé italské gelato a osvěžující sorbet. Po ukončení programu dokáže zmrzlinovač až hodinu udržovat zmrzlinu dále vychlazenou, nebo můžete snadno vyjímatelnou nerezovou nádobu i s nespotřebovanou zmrzlinou uložit do mrazničky na později. Jak to funguje? Zmrzlinovač má vlastní chlazení a není tedy potřeba předem namrazovat odnímatelnou nádobu. Zmrzlinovač se sám postará o správné chlazení i šlehání a připraví vám tak skvělou nadýchanou zmrzlinu. Během přípravy vám digitální časovač na displeji přesně ukazuje, kolik času zbývá k dokončení zmrzliny. Na přehledném LCD displeji také vidíte aktuálně nastavený program. Co vše lze ve zmrzlinovač Boretti připravit? Ve zmrzlinovači s vlastním kompresorem nemusíte připravovat jen zmrzlinu. Pro ty, kteří chtějí mlsat a chtějí si udržet štíhlou linii je vhodné gelato. Gelato je méně zmrzlé než zmrzlina. Vzhled k tomu, že obsahuje méně vzduchu je hutnější než zmrzlina a především obsahuje podstatně méně tuku. V horkých letních dnech, kdy se budete chtít osvěžit, nesmí chybět ani sorbet. Sorbet se připravuje z ovoce, cukru/medu, alkoholu a vody/ledu. Recepty se liší a ne nutně musí obsahovat zmíněné suroviny. Je možné připravit sorbet bez alkoholu, ale také bez vody. Příprava sobetu může vypadat tak, že rozmixujete ovoce, přidáte cukr či med a alkohol, abyste zvýšili bod tuhnutí a dosáhli krémovější struktury. Směs se dá do zmrzlinovače a již se jen čeká, než bude sorbet hotový. Výhodou přípravy sorbetu ve zmrzlinovači je opět kombinace míchání a chlazení, kdy se sorbet stává jemnější bez výrazných krystalků. Příprava šerbetu je v podstatě stejná jako u sorbetu. Má však jinou chuť, je plnější a krémovější, protože se do něj přidává například smetana nebo rostlinná mléka. Na své si přijdou i milovníci jogurtů, kteří si užijí zmrzlý jogurt.


 • Zásobník na led s víkem Ice, 1 l
  Zásobník na led s víkem Ice, 1 l

  Dvoustěnný zásobník na led je vyrobený z nerezové oceli. Zásobník na kostky ledu je opatřen víkem a sklopným uchem. Vhodný pro domácí..

  199.00 Kč
 • Botti SC-266 jogurtovač Parilla
  Botti SC-266 jogurtovač Parilla

  Přístroj pro výrobu jogurtů Parilla SC-266 značky Botti vám umožní snadno připravit lahodné a zdravé jogurty na několik dní dopředu...

  749.00 Kč
 • Guzzanti GZ 151A zmrzlinovač
  Guzzanti GZ 151A zmrzlinovač

  Vynikající krémovou zmrzlinu, sorbety a mražené jogurty vám zajistí Guzzanti GZ 151A. Navíc je tento model vybaven..

  5499.00 Kč
 • Beper 70253 zmrzlinovač
  Beper 70253 zmrzlinovač

  Ovocná zmrzlina, sorbet, jogurtová zmrzlina, mražený jogurt, jemná našlehaná smetanová zmrzlina?Výrobník zmrzliny nabízí nekonečné..

  869.00 Kč
 • LED svíčka potažená voskem 7,6 x 12 cm, krémová
  LED svíčka potažená voskem 7,6 x 12 cm, krémová

  LED svíčka je krásnou dekorací nejen v zimním období. Svíčka je vyrobená z plastu a potažena voskem krémové barvy. Díky tomu věrně..

  89.00 Kč
 • Mikov 100-NH-1 A
  Mikov 100-NH-1 A

  Stovka je tradiční kapesní zavírací nůž. Jednou z mnoha výhod Stovky je velikost, vejde se do každé kapsy a je proto ideálním..

  189.00 Kč
 • Tescoma Nůž kuchařský FEELWOOD, 18 cm
  Tescoma Nůž kuchařský FEELWOOD, 18 cm

  Špičkové kuchyňské nože s elegantní dřevěnou rukojetí.Mají masivní kované čepele s „V“ profilem vyrobené z prvotřídní..

  599.00 Kč


 • Boretti 412
  Boretti 412

  Kávovar překapávač s digitálním ovládáním v nerezovém..

  2989.00 Kč

Vybavení pro: Formy na led V sekci nábytek | bytové doplňky a dekorace | doplňky do kuchyně | kuchyňské náčiní je možné objevit boretti b101!
© 2021 Kontakt