Skřín na Boty Lona Xxl Š: 70cm Dub sonoma

Skřín Na Boty Lona Xxl Š: 70cm Dub Sonoma

skřín na Boty Lona Xxl Š: 70cm Dub sonoma

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Botníky a regály
Dodavatel:Möbelix
Cena:5799.00 Kč
skřín na Boty Lona Xxl Š: 70cm Dub sonoma 5 (100%) 21 hodnocení

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Skřín vyrobená z MDF desky vhodná na odložení bot. Sestává ze dvou částí a spolu disponuje 7 vkládacími policemi a černými kulatými nohami z plastu. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Informace o balíku: • balík se skládá ze 4 častí • váha balíku SPOLU: ca. 69,2kg  Upozornění


 • Šatní Lavice Bree
  Šatní Lavice Bree

  Šatní Lavice Bree..

  3499.00 Kč
 • sedací Lavice Franz 2
  sedací Lavice Franz 2

  Praktická lavice FRANZ 2 je nejen pohodlným místem k sezení, ale disponuje i velkým úložným prostorem.   Šedá, čalouněná lavice s..

  999.00 Kč
 • sedacia Lavica Velvet Zelená
  sedacia Lavica Velvet Zelená

  Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tento klenot ukrývá tajemství! Extrémně elegantní lavice VELVET v zelené barvě ukrývá pod..

  529.00 Kč
 • Lavice Glory Tmavě Modrá
  Lavice Glory Tmavě Modrá

  Tenhle tovar je k dispozici POUZE ONLINE...

  1899.00 KčVybavení pro: Botníky a regály V sekci nábytek do šatny a předsíně je možné objevit skřín na boty lona xxl Š: 70cm dub sonoma!
© 2021 Kontakt