Skříň na Boty Lona Š: 70cm Dekor Ořech

Skříň Na Boty Lona Š: 70cm Dekor Ořech

skříň na Boty Lona Š: 70cm Dekor Ořech

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Botníky a regály
Dodavatel:Möbelix
Cena:4699.00 Kč
skříň na Boty Lona Š: 70cm Dekor Ořech 2,75 (55%) 24 hodnocení

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Skřín vyrobená z MDF desky vhodná na odložení bot. Sestává ze dvou částí a spolu disponuje 3 vkládacími policemi a černými kulatými nohami z plastu. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Informace o balíku: • Velikost balíka 1: ca. 112x 45x 12cm  (d x š x v) • Váha balíka: ca. 23,6kg • Velikost balíka 2: ca. 114x 42x 7cm  (d x š x v)


 • Lavice Hockerbank Pravá kůže
  Lavice Hockerbank Pravá kůže

  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. S prostornou stoličkou z pravé kůže a mangového dřeva proměníte váš interiér v příjemné,..

  9499.00 Kč
 • Šatní Lavice Bree
  Šatní Lavice Bree

  Šatní Lavice Bree..

  3499.00 Kč
 • sedacia Lavica Velvet Zelená
  sedacia Lavica Velvet Zelená

  Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tento klenot ukrývá tajemství! Extrémně elegantní lavice VELVET v zelené barvě ukrývá pod..

  529.00 KčVybavení pro: Botníky a regály V sekci nábytek do šatny a předsíně je možné objevit skříň na boty lona Š: 70cm dekor ořech!
© 2021 Kontakt