Tmavě vínovo-modrý koberec Asiatic Carpets Elgin 160 x 230 cm

Tmavě Vínovo-modrý Koberec Asiatic Carpets Elgin 160 X 230 Cm

Tmavě vínovo-modrý koberec Asiatic Carpets Elgin 160 x 230 cm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Textil
Dodavatel:Asiatic Carpets
Cena:11799 Kč
Tmavě vínovo-modrý koberec Asiatic Carpets Elgin 160 x 230 cm 4,5 (90%) 27 hodnocení

Romanticky laděná kolekce Elgin je protnutím jednoho z nejkvalitnějších přírodních materiálů a ručního tkaní. Londýnská značka Asiatic Carpets vtiskla do tohoto koberce elegantní vzhled, který je typický matnými odlesky. Ty zajišťuje 100% viskóza. Vyladěný design ještě navíc podtrhuje třásňové zdobení po stranách. Vlákna viskózy jsou svými vlastnostmi srovnatelná s pravým hedvábím. Díky tomu je koberec odolný, lesklý, měkký a velmi příjemný na dotek. Vyznačuje se také barevnou stálostí, takže se nemusíte obávat, že by působením času ztratil na kráse.
Zpočátku může koberec pouštět vlas, jedná se ale o přirozený jev a nejde o problém kvality. Brzy se ale ustálí a můžete si roky vychutnávat jeho hřejivý povrch. - Délka: 230 cm - Šířka: 160 cm - Váha: 12.14 kg - Výška vlasu: 10 mm - Hustota: 2600 g/m² - Tvar: Obdélníkový - Země původu: IN - Umístění: Interiér - Složení látky: 100% viskóza - Způsob výroby: Ručně tkaný - Péče: Pravidelně vysávejte - Úprava koberce: Podlepené okraje, S třásněmi - Hustota materiálu: Vysoká - Materiál: Viskóza - Materiál zadní strany: Bavlna, Polyester - Typ vlasu: Smyčkový (rovnoměrný) - Typ zakončení: S třásněmi, Obšité okraje

Vybavení pro: Koberce V sekci kategorie | textil a rohožky je možné objevit tmavě vínovo-modrý koberec asiatic carpets elgin 160 x 230 cm!
© 2021 Kontakt