Světle šedá barová židle s kovovým podnožím Actona Wilma

Světle šedá Barová židle S Kovovým Podnožím Actona Wilma

Světle šedá barová židle s kovovým podnožím Actona Wilma

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:Actona
Cena:1959 Kč
Světle šedá barová židle s kovovým podnožím Actona Wilma 3 (60%) 25 hodnocení

Žijte na vysoké noze. S barovou židlí Actona Wilma můžete popíjet Martini na úrovni. O značce: Actona je dánská značka , ve které je viditelný typický podpis severského designu . Ač nábytek působí moderně a svěže, najdete v něm okaté náznaky minulosti, která ve Skandinávii přinesla zajímavý a neokoukaný design v retro stylu . - Rozměry: 51 x 101 x 46.6 cm (hloubka x výška x šířka) - Hmotnost: 8 kg - Hloubka sedadla: 34 cm - Výška sedadla: 73 cm - Maximální nosnost: 110 kg - Montáž: výrobek vyžaduje montáž - Hodnota Martindale (odolnost látky proti oděru): 25 000 cyklů - Materiál nohou: kov - Materiál potahu: 100% polyesterová vlákna - Šířka sedáku: 42 cm - Výška opěrky: 33 cm - Počet balíků, ve kterých zboží dorazí: 2


 • Plastová Židle Eli Biela
  Plastová Židle Eli Biela

  Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato bílá plastová židle přesvědčí svým exkluzivním moderním vzhledem. Dvě područky a..

  555.00 Kč
 • Betonová barová židlička Lyon Béton Hauteville
  Betonová barová židlička Lyon Béton Hauteville

  Betonová židle Hauteville byla navržena Henri Lavallard Bogetem, který se nechal inspirovat ikonickým designem poloviny 20. století, kterému..

  9999 Kč
 • Šedá barová židle z masivu EMKO Naïve
  Šedá barová židle z masivu EMKO Naïve

  Barová židle Naïve, to je výjimečně osobitý, nepřehlédnutelný kousek nábytku. Je z masivního jasanového dřeva a pyšní se pohodlnou..

  10599 KčVybavení pro: Barové židle V sekci kategorie | nábytek | sedací nábytek | Židle je možné objevit světle šedá barová židle s kovovým podnožím actona wilma!
© 2021 Kontakt