Modrý koberec Asiatic Carpets Big Geo 200 x 290 cm

Modrý Koberec Asiatic Carpets Big Geo 200 X 290 Cm

Modrý koberec Asiatic Carpets Big Geo 200 x 290 cm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Textil
Dodavatel:Asiatic Carpets
Cena:12299 Kč
Modrý koberec Asiatic Carpets Big Geo 200 x 290 cm 4,75 (95%) 22 hodnocení

Půvab geometrických tvarů vetkán do vláken ze 100% vlny. Takový recept zvolila londýnská značka Asiatic Carpets při vytváření kolekce Reef. Vsaďte na vytříbený design jemných barev i jednoduchých vzorů, který zapadne do elegantně laděného i bohémského interiéru. Kvalita tohoto koberce je stvrzena i precizním tkaním a ručním zdobením. Vlněný materiál oplývá vynikajícími vlastnostmi. Vlákna jsou nejen silná, ale přirozeně vzdorují chladu a nečistotám. Vyznačují se také skvělými tepelně a zvukově izolačními schopnostmi. Výrobky z vlny jsou rovněž přirozeně odolné vůči ohni a statické elektřině, tudíž vás mohou doprovázet po několik generací. Vlněný povrch je velmi hebký a příjemný pro bosou nohu.
Zpočátku může koberec pouštět vlas, jedná se ale o přirozený jev u vlny a nejde o problém kvality. Brzy se ale ustálí a můžete si roky vychutnávat jeho hřejivý povrch. - Délka: 290 cm - Šířka: 200 cm - Váha: 13.34 kg - Výška vlasu: 10 mm - Hustota: 2200 g/m² - Tvar: Obdélníkový - Země původu: IN - Umístění: Interiér - Složení látky: 100% vlna - Způsob výroby: Ručně všívaný - Péče: Pravidelně vysávejte - Úprava koberce: Podlepené okraje - Hustota materiálu: Střední - Materiál: Vlna - Materiál zadní strany: Bavlna, Polyester - Typ vlasu: Střižený (saxony) - Typ zakončení: Podlepené okraje, Obšité okraje

Vybavení pro: Koberce V sekci kategorie | textil a rohožky je možné objevit modrý koberec asiatic carpets big geo 200 x 290 cm!
© 2021 Kontakt