Hollywoodská Houpačka Montenegro

Hollywoodská Houpačka Montenegro

Hollywoodská Houpačka Montenegro

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zahradní sezení
Dodavatel:Möbelix
Cena:6799.00 Kč
Hollywoodská Houpačka Montenegro 5 (100%) 22 hodnocení

Rozzařte svou zahradu nebo terasu s houpačkou MONTENEGRO! Moderní linie této hollywoodské houpačky vás zaručeně přesvědčí. Jemná světlešedá barva, odstín champagner je kombinovatelná zcela se všemi barvami! Konstrukce tvořena z plastu a oceli, jejíž povrch je ošetřen práškovou metodou, je odolná vůči povětrnostním vlivům. Potah sedacího polštáře ze syntetického vlákna zaručuje pohodlné sezení nebo ležení: Zadní opěrka sedadla houpačky se dá jednoduše sklopit, čímž vznikne prostorná ležící plocha. Nosnost houpačky je 360 kg. Stříška houpačky zajišťuje příjemný relax ve stínu a pro ještě větší pohodlí se k houpačce dodávají dva polštáře šedé barvy. Zkombinujte si houpačku s barevnými doplňky z našich prodejen nebo e-shopu Möbelix a užijte si příjemné slunečné dny s houpačkou MONTENEGRO!


 • Houpačka naomi
  Houpačka naomi

  Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Zaujme už na první pohled! Tato houpačka šedé barvy je skvělým a útulným relaxačním sedadlem..

  9799.00 Kč
 • Závěsní Houpačka Pro Děti Maya
  Závěsní Houpačka Pro Děti Maya

  Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE.   Závěsné křeslo MAYA, vyrobené z textilie s moderním hvězdičkovým designem, je skutečným..

  3499.00 Kč
 • Hollywoodská Houpačka Malaga
  Hollywoodská Houpačka Malaga

  Relax během dovolené doma - tato skvělá houpačka antracitové barvy to umožňuje! S rozměry cca 170 x 152 x 110 cm (Š / V / H) nabízí mnoho..

  2499.00 Kč
 • Houpací síť Relax
  Houpací síť Relax

  Relaxace na dovolené - můžete si ji udělat s praktickou houpací sítí v klasické přírodní barvě. Houpací síť s plochou ležení okolo..

  329.00 Kč
 • Dětská závěsná houpačka Legler Board
  Dětská závěsná houpačka Legler Board

  Zabavit děti na víc jak hodinu? Není to nemožné. Závěsná houpačka je zabaví na dlouhý čas ♥ Je vyrobena z odolných materiálů, proto..

  479 KčVybavení pro: Zahradní houpačky a sítě V sekci zahradní nábytek | zahradní sezení je možné objevit hollywoodská houpačka montenegro!
© 2021 Kontakt