Hollywoodská Houpačka Malaga

Hollywoodská Houpačka Malaga

Hollywoodská Houpačka Malaga

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zahradní sezení
Dodavatel:Möbelix
Cena:2499.00 Kč
Hollywoodská Houpačka Malaga 4 (80%) 20 hodnocení

Relax během dovolené doma - tato skvělá houpačka antracitové barvy to umožňuje! S rozměry cca 170 x 152 x 110 cm (Š / V / H) nabízí mnoho pohodlí při relaxování. Práškem ošetřený ocelový podstavec dodává houpačce stabilitu během výkyvu a navíc je odolný vůči povětrnostním vlivům. Plocha na sezení a měkká zádová opěrka jsou vyplněny pěnou, takže umožňují pohodlné sezení. Střecha odpovídající barvy poskytuje příjemný stín a dělá z hollywoodské houpačky skutečnou oázu pohody. Léto může přijít!     Nejdůležitější


 • Holywoodska Houpačka Felipe
  Holywoodska Houpačka Felipe

  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE...

  14999.00 Kč
 • Houpací síť Relax
  Houpací síť Relax

  Relaxace na dovolené - můžete si ji udělat s praktickou houpací sítí v klasické přírodní barvě. Houpací síť s plochou ležení okolo..

  329.00 Kč
 • Houpačka Elisa
  Houpačka Elisa

  Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato skvělá hollywoodská houpačka zaujme atraktivním vzhledem a pohodlím. Nyní můžete v létě..

  6399.00 Kč
 • Dětská dřevěná houpačka Legler Die Maus
  Dětská dřevěná houpačka Legler Die Maus

  Zabavit děti na víc jak hodinu? Není to nemožné. Závěsná houpačka je zabaví na dlouhý čas ♥ Je vyrobena z odolných materiálů, proto..

  2599 Kč
 • Závěsné sedátko Legler Nest Swing Square
  Závěsné sedátko Legler Nest Swing Square

  Pro okamžiky odpočinku venku i doma. Toto síťované sedátko poskytne vašim dětem útočiště, stejně tak si s ním ale dokonale vyhraje...

  3099 KčVybavení pro: Zahradní houpačky a sítě V sekci zahradní nábytek | zahradní sezení je možné objevit hollywoodská houpačka malaga!
© 2021 Kontakt