Herní stůl pro děti Curver Creative

Herní Stůl Pro Děti Curver Creative

Herní stůl pro děti Curver Creative

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:CURVER
Cena:1199 Kč
Herní stůl pro děti Curver Creative 3,25 (65%) 23 hodnocení

Podpořte hravého ducha i kreativitu svých dětí. Účinně vám v tom pomůže i tento herní stůl od značky Keter, díky kterému budou dětské radovánky ještě o něco více veselejší. Tip: Pokud stůl umístíte na zahradu či před dům, znásobíte tak i pobyt svých ratolestí na čerstvém vzduchu. Izraelská značka Keter vyrábí své produkty způsobem, aby byly co nejodolnější, stylové a zpříjemnily vám každý den. Jak na to? Vysoce kvalitními materiály, které snesou rozmary počasí i aktivní používání, a chytrým řešením, jak splnit vaše požadavky pro spokojené bydlení. Zkrátka jedinečný pomocník na celý život. A co více. Veškerý výrobní proces je naprosto šetrný k přírodě a založený na recyklaci. - Šířka: 56 cm - Výška: 50 cm - Váha: 4.9 kg - Délka: 79 cm - Barva nohou: Zelená - Materiál nohou: Polypropylen - Materiál desky stolu: Plast - Specifický materiál desky stolu: Polypropylen - Péče: Čistit vlhkým hadříkem nebo houbičkou, nepouživat agresivní a abrazivní čističe - Vyžaduje montáž: Ano - Země původu: IS


 • Noční stolek Pinio Lara
  Noční stolek Pinio Lara

  Lara je kolekce dětského nábytku, která byla za svůj čistý design dokonce oceněná nábytkovou cenou Furniture Diamond 2010! Kolekce Lara je..

  2479 Kč
 • Růžový dětský stůl Curver
  Růžový dětský stůl Curver

  Dopřejte svým dětem pohádkový prostor pro jejich hry a kreativitu. To už po léta zajišťuje značka Curver, která vyrábí produkty z..

  439 Kč
 • Bílý zahradní jídelní stůl Hartman Sophie 68 x 68 cm
  Bílý zahradní jídelní stůl Hartman Sophie 68 x 68 cm

  Pohodlí a styl i na zahradě? S tímto zahradním stolem se vám splní obíjí. Jeho povrch je snadný na údržbu a snadno ho sklidíte díky tomu,..

  8999 KčVybavení pro: Dětské stoly a stolky V sekci kategorie | nábytek | dětský nábytek je možné objevit herní stůl pro děti curver creative!
© 2021 Kontakt