Dvoudveřová vitrína se zásuvkou Actona Nagano

Dvoudveřová Vitrína Se Zásuvkou Actona Nagano

Dvoudveřová vitrína se zásuvkou Actona Nagano

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:Actona
Cena:13499 Kč
Dvoudveřová vitrína se zásuvkou Actona Nagano 4,25 (85%) 27 hodnocení

Dopřejte svému domovu efektní organizaci na skandinávský způsob. Úložným prostorům Actona vládne jednoduchost v dokonale hřejivé podobě, která bude vašemu interiéru opravdu slušet. O značce: Současný design, který však pamatuje na minulost a bere si z ní to nejlepší. Taková je strategie dánské značky Actona, která tak ve svém nábytku kombinuje modernu s lehkými retro akcenty odkazujícími na to nejzajímavější, co severský design dosud přinesl. - Výška: 178 cm - Nosnost: 20 kg - Váha: 55 kg - Šířka: 80 cm - Hloubka: 37 cm - Výška nohou: 21 cm - Vyžaduje montáž: Ano - Vlastnosti: S poličkou/poličkami, Se šuplíky, S dvířky - Barva nohou: Světlé dřevo - Barva dřeva: Světlé dřevo - Dekor: Dub - Materiál nohou: Masiv dub - Materiál: Dřevovláknitá deska - Země původu: CN - Péče: Čistit vlhkým hadříkem nebo houbičkou, nepouživat agresivní a abrazivní čističe - Možnost montáže ke stěně: Ano - Materiál dvířek: Dřevovláknitá deska, Sklo - Materiál šuplíku: Dřevovláknitá deska - Povrchová úprava: Dýha, Ošetřené olejem - Povrchová úprava šuplíků: Dýha, Ošetřeno olejem - Povrchová úprava dvířek: Dýha, Ošetřeno olejem, Tvrzené


  • Vitrína BePureHome Puristic
    Vitrína BePureHome Puristic

    Čisté a ladné křivky, zemité tóny barev a krása syrově zpracovaného materiálu - díky těmto atributům na vás produkty značky..

    14299 KčVybavení pro: Vitríny V sekci kategorie | nábytek | komody a šatní skříně je možné objevit dvoudveřová vitrína se zásuvkou actona nagano!
© 2021 Kontakt