Dětská dřevěná nízká houpačka Legler Skateboard

Dětská Dřevěná Nízká Houpačka Legler Skateboard

Dětská dřevěná nízká houpačka Legler Skateboard

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:Legler
Cena:1279 Kč
Dětská dřevěná nízká houpačka Legler Skateboard 5 (100%) 26 hodnocení

Zabavit děti na víc jak hodinu? Není to nemožné. Závěsná houpačka je zabaví na dlouhý čas ♥ Je vyrobena z odolných materiálů, proto se skvěle hodí na zahradu. O značce: Legler má více jak 30letou historii během níž se značka vypracovala na předního výrobce dřevěných hraček. Každý rok představí světu přes 500 novinek. Angažuje se v mnoha sociálně zodpovědných projektech, které pomáhají zajistit dětem lepší život. - Délka: 87 cm - Výška: 7 cm - Váha: 2.46 kg - Výška nohou: 78 cm - Výška sedáku: 55 cm - Nosnost: 100 kg - Šířka: 20 cm - Hloubka: 80 cm - Typ křesla: Houpací - Umístění: Exteriér - Materiál: Dřevo masiv - Barva dřeva: Světlé dřevo - Péče: Čistit suchým hadřikem, nepouživat agresivní a abrazivní čističe - Vyžaduje montáž: Ne


 • Dětská dřevěná houpačka Legler Die Maus
  Dětská dřevěná houpačka Legler Die Maus

  Zabavit děti na víc jak hodinu? Není to nemožné. Závěsná houpačka je zabaví na dlouhý čas ♥ Je vyrobena z odolných materiálů, proto..

  2599 Kč
 • Dřevěná houpačka Legler Toddler
  Dřevěná houpačka Legler Toddler

  Hračky Legler podporují dětskou fantazii, smysl pro detail i vývoj motoriky. Přenáší je do světa, kde nic není nemožné, kde si mohou plnit..

  819 KčVybavení pro: Zahradní houpačky V sekci kategorie | nábytek | zahradní nábytek | zahradní sedací nábytek je možné objevit dětská dřevěná nízká houpačka legler skateboard!
© 2021 Kontakt