Dětská dřevěná houpačka Legler Die Maus

Dětská Dřevěná Houpačka Legler Die Maus

Dětská dřevěná houpačka Legler Die Maus

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:Legler
Cena:2599 Kč
Dětská dřevěná houpačka Legler Die Maus 4 (80%) 21 hodnocení

Zabavit děti na víc jak hodinu? Není to nemožné. Závěsná houpačka je zabaví na dlouhý čas ♥ Je vyrobena z odolných materiálů, proto se skvěle hodí na zahradu. O značce: Legler má více jak 30letou historii během níž se značka vypracovala na předního výrobce dřevěných hraček. Každý rok představí světu přes 500 novinek. Angažuje se v mnoha sociálně zodpovědných projektech, které pomáhají zajistit dětem lepší život. - Délka: 64 cm - Výška: 6 cm - Váha: 5.14 kg - Výška nohou: 56 cm - Výška sedáku: 20 cm - Nosnost: 50 kg - Šířka: 56 cm - Hloubka: 30 cm - Typ křesla: Houpací - Umístění: Exteriér - Materiál: Dřevo masiv - Péče: Čistit suchým hadřikem, nepouživat agresivní a abrazivní čističe - Vyžaduje montáž: Ne


 • Dřevěná houpačka Legler Toddler
  Dřevěná houpačka Legler Toddler

  Hračky Legler podporují dětskou fantazii, smysl pro detail i vývoj motoriky. Přenáší je do světa, kde nic není nemožné, kde si mohou plnit..

  819 Kč
 • Závěsné sedátko Legler Nest Swing
  Závěsné sedátko Legler Nest Swing

  Pro okamžiky odpočinku venku i doma. Toto síťované sedátko poskytne vašim dětem útočiště, stejně tak si s ním ale dokonale vyhraje...

  2109 Kč
 • Houpačka vhodná do exteriéru Legler Net
  Houpačka vhodná do exteriéru Legler Net

  Tam a zase zpátky. Tam a zase zpátky. Zdánlivě obyčejná činnost přináší dětem právě na houpačce tu největší radost. Dopřejte ji..

  1559 Kč
 • Dětská závěsná houpačka Legler Swing
  Dětská závěsná houpačka Legler Swing

  Dětské hry a hračky od německé značky Legler se snaží podpořit a vyvinou dětskou fantazii, smysl pro detail i funkční motoriku. ..

  409 KčVybavení pro: Zahradní houpačky V sekci kategorie | nábytek | zahradní nábytek | zahradní sedací nábytek je možné objevit dětská dřevěná houpačka legler die maus!
© 2021 Kontakt