Béžovo-modrý koberec Asiatic Carpets Hackney Diamond 160 x 230 cm

Béžovo-modrý Koberec Asiatic Carpets Hackney Diamond 160 X 230 Cm

Béžovo-modrý koberec Asiatic Carpets Hackney Diamond 160 x 230 cm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Textil
Dodavatel:Asiatic Carpets
Cena:10399 Kč
Béžovo-modrý koberec Asiatic Carpets Hackney Diamond 160 x 230 cm 5 (100%) 26 hodnocení

V kolekci Hackney se propojují liniové vzory v zemitých barvách a mimořádně odolná přírodní vlákna. Výjimečnost tohoto koberce podtrhuje i precizní ruční pletení. Tento funkční a designový kousek je dílem londýnské značky Asiatic Carpets, která dbá na kvalitní výrobu i estetickou hodnotu. Materiál sestává většinově z vlny, zbytek zaujímá bavlna. Vlákna jsou nejen silná, ale přirozeně vzdorují chladu a nečistotám. Vyznačují se také skvělými tepelně a zvukově izolačními schopnostmi. Výrobky z vlny jsou rovněž přirozeně odolné vůči ohni a statické elektřině, tudíž vás mohou doprovázet po několik generací. Vlněný povrch je velmi hebký a příjemný pro bosou nohu.
Zpočátku může koberec pouštět vlas, jedná se ale o přirozený jev u vlny a nejde o problém kvality. Brzy se ale ustálí a můžete si roky vychutnávat jeho hřejivý povrch. - Délka: 230 cm - Šířka: 160 cm - Váha: 6.22 kg - Hustota: 1300 g/m² - Tloušťka: 4 mm - Tvar: Obdélníkový - Země původu: IN - Umístění: Interiér - Složení látky: 95% vlna, 5% bavlna - Způsob výroby: Ručně tkaný - Péče: Pravidelně vysávejte - Úprava koberce: Obšité okraje, S třásněmi - Hustota materiálu: Nízká - Materiál: Bavlna, Vlna - Materiál zadní strany: Bez zadní strany - Typ vlasu: Bouclé - Typ zakončení: Obšité okraje, S třásněmi

Vybavení pro: Koberce V sekci kategorie | textil a rohožky je možné objevit béžovo-modrý koberec asiatic carpets hackney diamond 160 x 230 cm!
© 2021 Kontakt