Béžová manšestrová XXL pětimístná rozkládací pohovka Milo Casa Donatella levý roh

Béžová Manšestrová XXL Pětimístná Rozkládací Pohovka Milo Casa Donatella Levý Roh

Béžová manšestrová XXL pětimístná rozkládací pohovka Milo Casa Donatella levý roh

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:Milo Casa
Cena:53499 Kč
Béžová manšestrová XXL pětimístná rozkládací pohovka Milo Casa Donatella levý roh 2,75 (55%) 25 hodnocení

Když se sejde vaše rodina či přátelé, je to pořádná parta lidí? Je báječné mít tolik blízkých. Připravte svůj obývací pokoj na početné sešlosti a radujte se z jejich společnosti. S opravdu prostornou pohovkou velikosti XXL se najde místo pro každého.
Značka Milo Casa pochází z Itálie a představuje vytříbenou kvalitu a působivý elegantní design. Celá výroba probíhá v Evropě a zakládá se na unikátním know how, které zahrnuje nejen výjimečnou čalounickou práci, ale také uvědomělý přístup k životnímu prostředí. Tkaniny, které tato značka používá jsou podrobeny náročným testům, aby zaručily špičkovou odolnost, komfort i atraktivní styl. - Výška: 84 cm - Váha: 132 kg - Šířka: 350 cm - Martindale: 100000 martindale - Výška nohou: 2 cm - Výška sedáku: 45 cm - Hloubka sedáku: 60 cm - Výška područky: 52 cm - Šířka područky: 25 cm - Výška zadní opěrky: 48 cm - Nosnost: 600 kg - Hloubka: 100 cm - Šířka sedáku: 300 cm - Celková hloubka pohovky: 180 cm - Hloubka sedáku lenošky: 135 cm - Barva nohou: Černá - Země původu: PL - Složení látky: 100% polyester - Čalounění: Látka - Velikost pohovky: Pěti a vícemístná - Roh: Levý - Funkce : Rozkládací - Materiál čalounění: Manšestr - Materiál konstrukce: Masiv borovice, Dřevotříska, Překližka - Materiál konstrukce: Masiv borovice, Dřevotříska, Překližka - Materiál nohou: Plast - Materiál: Dřevo masiv, Polstrované, Dřevotříska, Překližka - Vyžaduje montáž: Ano - Rozměry spací plochy: 155x200 cm - Péče: Pravidleně vysávat s vhodným nástavcem na čalouněný nábytek, Čistit suchým hadřikem, nepouživat agresivní a abrazivní čističe - Výplň: Molitan (PUR)

Vybavení pro: Rohové pohovky V sekci kategorie | nábytek | sedací nábytek | sedací soupravy je možné objevit béžová manšestrová xxl pětimístná rozkládací pohovka milo casa donatella levý roh!
© 2021 Kontakt