Čtyřpatrový botník Compactor

Čtyřpatrový Botník Compactor

Čtyřpatrový botník Compactor

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:Compactor
Cena:1099 Kč
Čtyřpatrový botník Compactor 4,25 (85%) 24 hodnocení

Boty a boty, nikdy jich není dost a nikdy není dost místa, kam je uložit. Pořiďte si praktický botník, ať už o ty boty přestanete v předsíni zakopávat! - Výška: 79.5 cm - Šířka: 59 cm - Hloubka: 29.5 cm - Počet párů bot: 12 - Nosnost: 15 kg - Váha: 3 kg - Typ botníku: Policový - Barva nohou: Karamelově hnědá - Barva dřeva: Karamelově hnědá - Materiál nohou: Masiv borovice - Materiál: Kov - Dekor: Matný - Povrchová úprava: Práškově natírané - Péče: Čistit vlhkým hadříkem nebo houbičkou, nepouživat agresivní a abrazivní čističe - Vyžaduje montáž: Ano - Země původu: CN - Materiál konstrukce: Železo - Vlastnost: Otevřený, Stohovatelný


 • Botník z dubového dřeva Gazzda Ena
  Botník z dubového dřeva Gazzda Ena

  Obklopte se nábytkem, který je dokonalým příkladem toho, jak snadno se dá propojit nadčasový design, použití kvalitního dřeva a..

  26699 Kč
 • Botník EMKO Step Up
  Botník EMKO Step Up

  Geniálně jednoduchý a překvapivě krásný způsob, jak skladovat boty. Řada Step Up byla vytvořena podle návrhu od Tore Bleuzé a vypadá tak..

  3999 Kč
 • Botník EMKO Step Up Mini
  Botník EMKO Step Up Mini

  Geniálně jednoduchý a překvapivě krásný způsob, jak skladovat boty. Řada Step Up byla vytvořena podle návrhu od Tore Bleuzé a vypadá tak..

  3099 Kč
 • Tmavě šedý botník se dvěma zásuvkami Woodman Bode
  Tmavě šedý botník se dvěma zásuvkami Woodman Bode

  Známe to všichni – máme hromadu bot a věčný problém, kam s nimi. Situaci by mohl vyřešit botník Bode, který nejen, že nabízí dostatek..

  5399 KčVybavení pro: Botníky V sekci kategorie | nábytek | ostatní úložné prostory je možné objevit Čtyřpatrový botník compactor!
© 2021 Kontakt