Černo-hnědá knihovna Actona Seaford šířka 114 cm

Černo-hnědá Knihovna Actona Seaford šířka 114 Cm

Černo-hnědá knihovna Actona Seaford šířka 114 cm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:Actona
Cena:3399 Kč
Černo-hnědá knihovna Actona Seaford šířka 114 cm 3,75 (75%) 23 hodnocení

Výběr nové knihovny nelze odbýt. Vždyť v ní budou přebývat knižní hrdinové, které tolik milujeme ♥ Knihovna od značky Actona slibuje krásný design, bytelnost i minimalisticky vyhlížející interiér. Protože mít knihovnu nemusí hned znamenat, že zabere půlku místnosti. - Rozměry: 35 x 78 x 114 cm (hloubka x výška x šířka) - Hmotnost: 17.9 kg - Povrchová úprava: hrubý prášek - Počet polic: 3 - Počet balíků: 1 balík - Maximální nosnost: 15 kg - Montáž: produkt vyžaduje montáž - Materiál nohou: kov - Materiál konstrukce: kov


 • Betonová police Lyon Béton Kurban
  Betonová police Lyon Béton Kurban

  Podlehněte podmanivé kráse betonu ♥ Betonová police Kurban vnese do vašeho domova pořádnou dávku industriální atmosféry. A věřte nebo..

  4999 Kč
 • Nástěnná police s háčky Rack
  Nástěnná police s háčky Rack

  Hodí se na chalupu, hodí se do romantického interiéru, hodí se ale i do rustikálně zařízeného domova. Dekorace Antic Line jsou vytvořené..

  2599 Kč
 • Černá nástěnná police Leitmotiv Rectangle
  Černá nástěnná police Leitmotiv Rectangle

  Bojujete doma s nedostatkem úložného prostoru? Nebo by se vám hodila pomocná ruka při organizaci drobných nezbytností, které zaplavují váš..

  1869 KčVybavení pro: Knihovny V sekci kategorie | nábytek a police je možné objevit Černo-hnědá knihovna actona seaford šířka 114 cm!
© 2021 Kontakt