TV stolek v dekoru divokého dubu Actona Seaford


Noční stolek v dekoru divokého dubu Actona Seaford 42 x 63 cm

Noční stolek v dekoru divokého dubu Actona Seaford 42 x 63 cm

👌 Pro knížku do knihovny, brýle na psací stůl v pracovně, magazín zpět do pořadače v obýváku. Nebylo by hezké mít některé věci hned při ruce vedle postele? Noční stolek moc místa nezabere a přitom udělá tak velkou službu - jak po stránce praktické, tak po té designové ♥ - Výška: 63 cm - Nosnost:..TV stolek v dekoru divokého dubu Actona Seaford

Kategorie | Nábytek | Komody a šatní skříně | TV stolky a komody

👌 Lehký závan nostalgie kombinovaný s čistými liniemi skandinávského stylu. Tento TV stolek bude skvělým společníkem pro vaši televizi. Pokud žádnou nevlastníte, tak to vůbec nevadí, můžete si vystavit například pokojové rostliny či suvenýry z cest. O značce: Actona je dánská značka , ve které je viditelný typický podpis severského designu . Ač nábytek působí moderně a svěže, najdete v něm okaté náznaky minulosti, která ve Skandinávii přinesla zajímavý a neokoukaný design v retro stylu . - Rozměry: 33 x 46 x 120 cm (hloubka x výška x šířka) - Hmotnost: 10 g - Materiál: MDF dřevovláknitá deska potažená laminem v dekoru dubového dřeva - Montáž: produkt vám přijde rozložený, je nutné jej složit - Materiál nohou: kov - Péče a údržba: otírejte vlhkým hadříkem - Počet balíkov: Počet balíků - Nosnost: 40 kg..


TV stolek v dekoru divokého dubu Actona Seaford 3,75 (75%) 19 x hodnotené

Kategorie produktů tv stolek v dekoru divokeho dubu actona seaford obsahuje 2 produkty.


Sociální sítě
facebook youtube
Hledáte tv stolek v dekoru divokého dubu actona seaford? Poradíme jak vybrat TV stolek v dekoru divokého dubu Actona Seaford, z výběru e-shopů.
© 2021 Kontakt