Komody do kuchyně


komoda Paul

komoda Paul

👌 komoda Paul..



Příborníkkomoda Harvey

Příborníkkomoda Harvey

👌 Příborník/komoda Harvey..



Příborníkkomoda Romance 2

Příborníkkomoda Romance 2

👌 Příborník/komoda Romance 2..



komoda Trio New Trik01 1t4s

komoda Trio New Trik01 1t4s

👌 Komoda TRIO NEW se čtyřmi zásuvkami a dvířky nabízí dostatek prostoru a obohatí váš obývací pokoj o moderní kus nábytku. V dekoru dub Artisan a s chromovanými úchyty vypadá komoda moderně a dýcha na vás příjemnou atmosférou. Povrch je melamínový, proto je i údržba velice snadná...



komoda Trio New Trik02

komoda Trio New Trik02

👌 Komoda TRIO NEW se čtyřmi zásuvkami a dvěma dvířky nabízí dostatek prostoru a obohatí váš obývací pokoj o moderní kus nábytku. V dekoru dub Artisan a s chromovanými úchyty vypadá komoda moderně a dýcha na vás příjemnou atmosférou. Povrch je melamínový, proto je i údržba velice snadná...



komoda Trio New Trik03 4t2s

komoda Trio New Trik03 4t2s

👌 Komoda TRIO NEW se dvěma zásuvkami a čtyřmi dvířky nabízí dostatek prostoru a obohatí váš obývací pokoj o moderní kus nábytku. V dekoru dub Artisan a s chromovanými úchyty vypadá komoda moderně a dýcha na vás příjemnou atmosférou. Povrch je melamínový, proto je i údržba velice snadná. Ve..



Příborníkkomoda Ontario

Příborníkkomoda Ontario

👌 Příborník ONTARIO zaujme svými jasnými liniemi a především kombinací dekorů starého dubového dřeva a tmavého betonu, které dodají každému pokoji starožitnou atmosféru. Příborník o rozměrech přibližně 162 x 86 x 41,5 cm (Š x V x H) není jen vizuálním poutačem, ale i praktickým nábytkem s..



komoda salerno

komoda salerno

👌 Komoda SALERNO představuje atraktivní poutač pro vaši domácnost v mnoha ohledech. Jednak zaujme kombinací dvou dekorů (korpus je v šedé barvě a vrchní deska s čelem v dubovém dekoru Artisan), jednak poutá integrovaným LED osvětlením, které vytváří neobvyklé akcenty. Komoda o rozměrech přibližně 145,8 x..



Vysoká komoda Ontario

Vysoká komoda Ontario

👌 Tato dekorativní highboard komoda zaujme kombinací dekorů ve vzhledu starého dřeva a tmavého betonu - dubové a šedé barvy, které autenticky navozují atmosféru starožitného stylu. Vysoká komoda s jasnými liniemi o rozměrech cca 151,3 x 122,5 x 41,5 cm (Š x V x H) však nabízí i dostatek úložného prostoru..



Příborníkkomoda Alassio

Příborníkkomoda Alassio

👌 Čisté a moderní linie určují design komody ALASSIO od značky LUCA BESSONI. Komoda nabízí nejen dostatek úložného prostoru, ale vyniká také elegantním stylem, který dodá každému obývacímu pokoji příjemnou atmosféru. Módní nábytek o rozměrech cca 156,3 x 86,2 x 40,5 cm (Š x V x H) zaujme svým..



komoda Romance

komoda Romance

👌 komoda Romance..



komoda Geluza

komoda Geluza

👌 komoda Geluza..



komoda Alassio Alsk09

komoda Alassio Alsk09

👌 Pokud hledáte stylový a současně funkční nábytek, pak je vaším elegantním řešením komoda ALASSIO ALSK09 od LUCA BESSONI. Tento trendy nábytek zaujme nejen svou zářivě bílou barvou, ale i praktickými rozměry cca 156,3 x 86,2 x 40,5 cm (Š x V x H) pro uložení mnoha předmětů. Uložit je můžete na celkem 6..



komoda Alassio Alsk12

komoda Alassio Alsk12

👌 Pokud hledáte stylový a současně funkční nábytek, pak je vaším elegantním řešením komoda ALASSIO ALSK12 od LUCA BESSONI. Tento trendy nábytek zaujme nejen svou zářivě bílou barvou, ale i praktickými rozměry cca 109 x 86,2 x 40,5 cm (Š x V x H) pro uložení mnoha předmětů. Uložit je můžete na..



Příborníkkomoda Tokio

Příborníkkomoda Tokio

👌 Bílý příborník TOKIO vám nabízí moderní a praktický nábytek do vaší domácnosti. Rovné linie ve svěží barvě z něj činí poutač pro mnoho obytných prostor. Komoda o rozměrech přibližně 160 x 88,5 x 40 cm (Š x V x H) v bílé a přírodní barvě má melaminový povrch, odolný vůči poškrábání...



Vysoká komoda Tokio

Vysoká komoda Tokio

👌 Bílá komoda TOKIO vám nabízí moderní a praktický nábytek do vaší domácnosti. Rovné linie ve svěží barvě z něj činí poutač pro mnoho obytných prostor. Komoda o rozměrech přibližně 101 x 146,5 x 40 cm (Š x V x H) v bílé a přírodní barvě má melaminový povrch, odolný vůči poškrábání...



komoda kirikus

komoda kirikus

👌 komoda kirikus..



sideboard kirikus

sideboard kirikus

👌 sideboard kirikus..



Příborníkkomoda kopenhagen

Příborníkkomoda kopenhagen

👌 Příborník/komoda kopenhagen..



komoda Cara

komoda Cara

👌 komoda Cara..


Komody do kuchyně 4,25 (85%) 29 x hodnotené

Kategorie produktů komody do kuchyne obsahuje 20 záznamů.


Sociální sítě
facebook youtube
komody do kuchyně za super ceny
© 2021 Kontakt